Ta strona używa plików Cookies.
Jeśli nie chcesz zmieniać ustawień przeglądarki i akceptujesz używanie plików Cookies zamknij to okno.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij polityka prywatności.

Co to jest Superfloor?

 

HTC Superfloor. Wzmocnij swoją posadzkę!Polerowane posadzki betonowe nie muszą być już elementem, zasługującym tylko na to, by po nim chodzić. HTC Superfloor sprawi, że docenisz zalety posiadania polerowanego betonu, jako odsłoniętej powierzchni, którą będziesz się chwalił przed innymi. Brudne, szare powierzchnie betonowe zmieniają się w lśniące, łatwe do czyszczenia, przyjazne środowisku, wypolerowane i naprawdę piękne. To po prostu działa!

 

Łacińska nazwa “concretum” stała się synonimem siły i wytrzymałości. HTC Superfloor to rewolucyjna koncepcja tworzenia posadzki, która sprawia, że beton jest więcej niż tylko mocny i wytrzymały - jest bardzo “konkretny”. Technika jest tak prosta, jak genialna. Szlifowanie posadzek i polerowanie betonu za pomocą maszyn HTC oraz narzędzi diamentowych pozwala usunąć wierzchnią warstwę oraz odsłonić mocniejszą część pod spodem. Rezultatem tego procesu jest silniejsza, bardziej wytrzymała, lśniąca i piękna powierzchnia.

 

Rozwiązanie to chroni również środowisko naturalne, dzięki ograniczeniu użycia materiałów oraz ich transportu.

 

 

  • Najniższy koszt eksploatacji posadzki w ciągu całego cyklu życia
  • Łatwa w utrzymaniu czystości
  • Niski koszt położenia w stosunku do innych rozwiązań
  • Wyjątkowa trwałość
  • Bez negatywnego wpływu chemikaliów
  • Posadzki dla przemysłowych zastosowań oraz publicznych przestrzeni

 

Polerowanie betonu to technologia doskonale znana i przyjęta na całym świecie, zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i w wykorzystaniu dekoracyjnym. W krajach skandynawskich polerowany beton stanowi największy odsetek wszystkich posadzek.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą technologią i do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Nasze szlifierki do betonu, narzędzia do szlifowania i polerowania są dla Państwa dostępne podczas organizowanych pokazów zbiorowych oraz indywidualnych. Ta nowa na Polskim rynku technologia, obejmująca szlifanie i polerowanie betonu, rewolucjonizuje prace posadzkarskie, sprawiając, że stają się prostsze i wydajniejsze, a przez to tańsze.

 

 

 

 

POWIĄZANE: