Ta strona używa plików Cookies.
Jeśli nie chcesz zmieniać ustawień przeglądarki i akceptujesz używanie plików Cookies zamknij to okno.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij polityka prywatności.

Odpylacze

 • HTC 80 iD

  HTC 80 iD to odpylacz, który jest w stanie zwiększyć wydajność Twojej pracy, aż do 15% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniam. Jest wyposażony w systemowo zintegrowany, wysokowydajny preseparator, który zatrzymuje do 95% pyłu i zwiększa żywotność filtrów umieszczonych w głównym odpylaczu. Czas potrzebny na usuwanie zanieczyszczeń i wymiany części możesz wykorzystać na dalszą pracę. HTC 80 iD może być używany na wiele sposobów, w zależności od wymaganego zastosowania.

 • HTC Greyline 40 D

   

  HTC GL 40 D to odpylacz, który jest przeznaczony do wsparcia pracy wszystkich szlifierek serii Greyline oraz większości szlifierek serii Blackline. Solidna i wytrzymała konstrukcja zapewnia wysoką niezawodność oraz duże możliwości zastosowania. Prosty system włącz/wyłącz oraz możliwość stosowania worków Longopack i filtrów HEPA13 sprawiają, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze.

   

 • HTC Greyline 35 D

  HTC GL 35 D to odpylacz, który jest przeznaczony do wsparcia pracy wszystkich szlifierek serii Greyline oraz większości szlifierek serii Blackline. Solidna i wytrzymała konstrukcja zapewnia wysoką niezawodność oraz duże możliwości zastosowania. Prosty system włącz/wyłącz oraz możliwość stosowania worków Longopack i filtrów HEPA13 sprawiają, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze.

   

 • HTC Greyline 25 D

  HTC GL 25D to odpylacz, który jest przeznaczony do wsparcia pracy wszystkich szlifierek serii Greyline oraz większości szlifierek serii Blackline. Solidna i wytrzymała konstrukcja zapewnia wysoką niezawodność oraz duże możliwości zastosowania. Prosty system włącz/wyłącz oraz możliwość stosowania worków Longopack i filtrów HEPA13 sprawiają, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze.

   

 • HTC GL PS

  HTC GL PS to separator wstępny, który może być wykorzystywany w połączeniu z odpylaczami HTC serii Greyline. Dzięki swojej pracy filtruje do 90 % grubszych zanieczyszczeń, przyczyniając się do optymalizacji pracy odpylacza oraz redukując znacząco intensywność wymiany filtrów. Gruby pył po szlifowaniu trafia do wygodnego worka Longopack.