Ta strona używa plików Cookies.
Jeśli nie chcesz zmieniać ustawień przeglądarki i akceptujesz używanie plików Cookies zamknij to okno.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij polityka prywatności.

TechnologieKoniec czasochłonnej wymiany narzędzi dzięki systemowi EZchange™.

 

System wymiany narzędzi HTC, który jest prosty, szybki
i bezpieczny. Ten sam dla wszystkich maszyn. Jedyna rzecz jaką potrzebujesz, to gumowy lub plastikowy młotek.

 

EZstart™ – tylko z narzędziami HTC!


Specjalna powierzchnia rowkowana narzędzi powoduje, że materiał otwiera się w prostszy sposób i uzyskuje pełną zdolność ścinania już od samego startu. Szlifowanie jest skuteczniejsze, dzięki czemu trwa dużo krócej.

Oszczędność nawet 50% kosztów narzędzi, dzięki systemowi MCS (system chłodzący)


Mały detal robiący dużą różnicę. Delikatna wodna mgiełka jest natryskiwana na posadzkę chroniąc narzędzia przed przegrzaniem. To znacznie zwiększa efektywność szlifowania i w widoczny sposób ogranicza zużywanie się narzędzi.

Kontrolowanie zbierania pyłu dzięki osłonom pływającym oraz wydajnym odpylaczom


Osłona szlifowania dostosowująca się do nierówności posadzki zapobiega wydostawaniu się pyłu spod maszyny, a wydajne systemy odpylające zbierają zanieczyszczenia, tworząc cały proces właściwie bezpyłowym.

Cztery głowice zwiększają szybkość pracy nawet do 30% (serie X)


Maszyny wyposażone w cztery tarcze szlifujące są bardziej efektywne w stosunku do tych posiadających tylko trzy. Dodatkową zaletą jest płynniejsza praca, zatem i wyższa jakość przygotowanej posadzki.

Do 50% większa efektywność dzięki zdalnemu sterowaniu


Sterowanie radiowe pozwala na łatwiejszą obsługę urządzenia podczas pracy oraz podczas transportu. Zdalna kontrola nad urządzeniem zmniejsza także zmęczenie operatora.

Narzędzia diamentowe do wszystkich metod szlifowania


Gwarantujemy, że nasze narzędzia diamentowe spełniają normy najwyższej jakości, żywotności i posiadają odpowiednie zdolności tnące. Bazując na naszych testach, badaniach i doświadczeniu, jesteśmy obecnie w stanie dostarczyć narzędzia do wszystkich typów prac szlifierskich.